Сила 8 растений против кашля

О продукте

Бальзам Белл'С от кашля при простуде

Бронхиальный Бальзам Белл'с

Белл’с - это английский бальзам от всех видов кашля, содержащий 8 растительных компонентов, которые способствуют выводу мокроты, уменьшению воспаления, а также облегчению основных симптомов простуды с первых дней заболевания

Благодаря комбинированному растительному составу бальзам Белл’с эффективно борется с проявлениями кашля, уменьшая вязкость мокроты и стимулируя ее вывод из дыхательных путей.

Белл’с – это надежный выбор для быстрого противодействия первым проявлениям простуды, таким как насморк, боль в горле и воспаление слизистых оболочек.

Форма выпуска: 200 мл, 100 мл.

Состав

Плоды аниса

Настойка плодов стручкового перца

Ментол (Левоментол)

Мятное масло

Имбирное масло

Гвоздичное масло

Скачать инструкцию

Принцип действия

Бронхолитическое действие

Уменьшает спазм бронхов и облегчает дыхание

Отхаркивающее действие

Разрежает мокроту и облегчает ее удаление.

Муколитическое действие

Уменьшает вязкость мокроты.

Противовоспалительное действие

Способствует уменьшению воспаления в дыхательных путях.

Отзывы

Аватар
Дарина
Цей бальзам буквально за три дні допоміг мені позбутися болю в горлі, коли було дуже боляче ковтати, полегшив стан при нежиті, а моєму чоловікові, який хворий з дитинства на бронхіальну астму, він допомагає в відходженні мокроти - йому тепер набагато легше відкашлятися вранці. Побічних ефектів при прийомі препарату ні у мене, ні у чоловіка не спостерігалося.
Аватар
Маргарита
Нещодавно моя дочка перехворіла на бронхіт. Кашель був противний, глибокий і боролися ми з ним довго. Кашель здавалося проходив, але через пару днів знову по новій, сухий доводилося зволожувати, потім лікувати вологий і т. п. Але тут починає кашляти старша дитина (6 років) і симптоми ті ж, глибокий сухий кашель, з'являються ознаки нежиті. Я в паніці бо тут потрапляю в лікарню з двостороннім запаленням яєчників. Я в лікарні, діти хворіють, дзвоню лікарю. Лікар радить спробувати бронхолитический бальзам Беллс...
Подробнее
Аватар
Ольга
Бронхіальному бальзаму Беллс я готова співати оду. Так як це єдиний засіб який допоміг зупинити тривалий кашель при бронхіті у трирічної дитини. Що ми тільки не пили і ніби починає допомагати, але знову напади кашлю. Діагноз гострий бронхіт, лікували більше двох тижнів аж поки не купили бронхіальний бальзам Беллс. Скажу відразу ціна на бальзам як на мене висока і при іншій ситуації я б на нього швидше за все не звернула увагу. Але мій стан дійшло до відчаю я готова була купити що завгодно, головне вилікувати кашель у дитини.
Аватар
Кристина
Вперше я недавно познайомилася з таким бальзамом, як Бронхіальний бальзам Белл'с. Мій син на тому тижні почав підкахикувати і підчепив невелику нежить, але температури у нього не було. Як то чула я від моїх подруг про цей чудовий бальзам і купила саме такий. За ціною він, звичайно, не дешевий, але за якістю мені він дуже сподобався, за якістю і по своєму ефекту. Бальзам в скляною пляшечці на 200 грам. Пляшка, як Ви бачите темно-коричневого кольору, і сам бальзам такого ж темного кольору З бальзамом додається і інструкція, в ній все зрозуміло описано. У ній написано, як його потрібно правильно приймати і по скільки, за віком.
Аватар
Дима
43 лет
Хороший препарат

Вопросы-ответы

...И никакого кашля

Реклама лекарственного средства Бронхиальной бальзам БЕЛЛ'C. РП № UA/6177/01/01. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачом и ознакомиться с инструкцией по применению лекарственного средства. Храните в местах недоступных для детей.

Самолечение может быть вредным для вашего здоровья